НКРЕКП закликає керуватися виключно офіційною інформацією щодо актуальних рішень на ринку електроенергії

В умовах ситуації, викликаної збройною агресією РФ проти України, а також у зв’язку з особливостями роботи електроенергетичної галузі, обумовленими воєнним станом, ринок електричної енергії функціонує не стабільно.

Це загрожує накопиченням боргів та збитків окремими його учасниками, змушує оперативно переорієнтовувати стратегію їх роботи на ринку електроенергії. Відповідно, не всі гравці на ринку однаково сприймають процеси, що наразі на ньому відбуваються.

Незважаючи на це, НКРЕКП на постійній основі здійснює моніторинг функціонування ринку електричної енергії та всіх його сегментів, за результатами якого проводить всебічний аналіз ситуації на ринку, відслідковує ринкові тенденції та володіє актуальною інформацією.

Це дає можливість, в разі необхідності, невідкладно реагувати – оперативно приймати ефективні регуляторні рішення, які врегульовують відносини на ринку електроенергії, направлені на забезпечення стабільної його роботи та збереження балансу інтересів усіх його учасників.

Усі свої рішення НКРЕКП приймає відкрито, прозоро та завчасно – з дотриманням часового лагу, протягом якого учасники ринки мають можливість спрогнозувати та скоригувати свою діяльність на ринку електричної енергії.

У зв’язку з цим закликаємо учасників ринку електричної енергії під час формування своєї стратегії роботи на ринку керуватись виключно офіційною інформацією про рішення Регулятора, що розміщена на сайті, а також інших інформаційних каналах НКРЕКП.